Jerzy Piotr Wójcik

GABINET FIZJOTERAPII I MASAŻU

USUWANIE DOLEGLIWOŚCI NARZĄDU RUCHU

WARSZAWA, MOKOTÓW, ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 107/109 lok. 93

Autor książki „Tajemnice Kręgarstwa” - KUP TUTAJ

Masaż klasyczny: usuwa bóle mięśni i stawów, koryguje wady postawy, przyśpiesza dochodzenie organizmu do pełnej sprawności, rozluźnia mięśnie oraz usuwa zakwasy, poprawia krążenie, likwiduje bóle głowy, relaksuje.

Masaż japoński (wykonywany w bawełnianym ubiorze): usuwa bóle stawów, mięśni i głowy, działa na cały organizm, rozluźniając go i regenerując, likwiduje zmęczenie psychiczne i fizyczne oraz dodaje energii. Może być wykonywany z elementami terapii manualnej. Nie powoduje podrażnienia lub zapalenia mieszków włosowych.

Masaż relaksacyjny: likwiduje zmęczenie psychiczne i fizyczne, rozluźnia mięśnie oraz usuwa blokady, poprawia nastrój i samopoczucie.

Masaż sportowy: przyśpiesza regenerację po zawodach i treningach oraz poprawia wydolność organizmu. Stosowany systematycznie pozwala na osiąganie lepszych wyników sportowych, zmniejsza też podatność na urazy. Zdecydowanie przyśpiesza dochodzenie do pełnej sprawności i zmniejsza dolegliwości bólowe po doznanych kontuzjach.

Terapia manualna (wykonywana w ubiorze sportowym): likwiduje bóle stawowe i mięśniowe oraz przywraca prawidłowe funkcjonowanie narządu ruchu. Wykonywana jest w sposób bezbolesny, po uprzednim rozluźnieniu ciała za pomocą masażu.

Kręgarstwo: wykonywane według tradycyjnych przekazów ludowych, zmodyfikowane przez siostrę Annę Krasowską. Łączy w sobie tradycyjne sposoby leczenia z najnowszymi zdobyczami nauki. Szkoliłem się przez 13 lat i nadal dokształcam w tym kierunku, współpracując z siostrą Anną do dziś.

Gimnastyka lecznicza: odpowiednio dobrana i systematycznie wykonywana przynosi największe efekty terapeutyczne. Likwiduje nie tylko doraźnie skutek, lecz – co najważniejsze – przyczynę problemu zdrowotnego.

Edukacja prozdrowotna pacjenta: polega na wyjaśnieniu pacjentowi, jak powstała i rozwijała się jego dolegliwość. Informacja ta powinna uświadomić pacjentowi, czego nie powinien robić, aby nie szkodził swojemu organizmowi. Powinna również przekonać go do wykonywania ćwiczeń leczniczych oraz profilaktycznych, które mają przywrócić mu sprawność i zdrowie.